Uzturs SportamAminoskābes

AAKG Extreme (120 kapsulas)

AAKG Extreme (120 kapsulas)

Produkts izturībai
Produkts veselībai
Produkts spēkam
Īss apraksts
Koncentrēta arginīna deva viegli lietojamā kapsulā.
Pieejams: Noliktavā 1 gab.
€ 26,13
Izvērsts apraksts

Pirmo reizi pārdošanā ir nonākušas augstākās kvalitātes arginīna alfa keto-glutarāta kapsulas ar vislielāko devu - 1250 mg vienā kapsulā! AAKG Extreme 1250 Mega Caps® ir tieši domātas spēka, masas un izturības palielināšanai. Tas var kalpot kā nepārspējams spēju paaugstinātājs, ja tiek lietots kopā ar citiem uztura bagātinātājiem, piemēram, tādiem kā: Olimp Creatine, Olimp Kre-Alkalyn, Olimp Knockout, Olimp HMB.
AAKG Extreme arginīna alfa keto-glutarāta veidā tiek viegli absorbēts un bagātina jūsu uzruru ar L- arginīnu.
Arginīns ir viela no, kuras ķermenī veidojas aktīvas bioloģiskās substances, tādi kā- agmatīns un slāpekļa oksīds (NO). Tie ir svarīgi labas formas uzturēšanai un seksuālo spēju saglabāšanai. Arginīns nodrošina pietiekošu asins, skābekļa un uzturvielu nonākšanu muskuļu audos, kā arī veicina muskuļu augšanu, potenci un taukaudu samazināšanos.
Vairāki klīniski pētījumi ir pierādījuši, ka 2g arginīna, kas tika doti sportistiem 5 nedēļu ilgā laika posmā, uzrādīja būtiskus rezultātu ( salīdzinājumā ar kontroles pētījuma grupu) spēka un muskuļu masas pueagumu, kā arī tauku samazināšanos.
Šo līdzekli spēku atgūšanai var lietot gan cilvēki ar aktīvu dzīvesveidu , gan profesionāli sportisti.
Lietošanas norādījumi:
Kā līdzekli izturības paaugstināšanai un enerģijai - 1 kapsula pirms un pēc treniņa un/vai pirms gulētiešanas. Kā palīglīdzekli seksuālās potences uzlabošanai - 1-2 kapsulas pirms seksuālās aktivitātes. Pirms lietošanas konsultējaties ar ārstu. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā aizstājēju pilnvērtīgai pārtikai.
Sastāvs:
Arginīna alfa ketogluterāts (AAKG), apjoma viela - mikrokristalīna celuloze, pretsalipes viela - magnija stearāts, kapsula - želatīns.

Sastāvs 1 kapsula 3 kapsulas
Arginīna alfa ketogluterāts (AAKG) 1250 mg 3750 mg
Līdzīgie produkti šajā kategorijā
Ultra Amino (500 kapsulas)

Ultra Amino (500 kapsulas)

Lielisks aminoskābju komplekss viegli lietojamās tabletēs.

23.80
AAKG 7500 extreme shot (25ml)

AAKG 7500 extreme shot (25ml)

7500 mg AAKG vienā kapsulā!

2.14
100% L-Glutamine (240g)

100% L-Glutamine (240g)

Glutamīns ir viena no galvenajām aminoskābēm, kura paātrina muskuļu atjaunošanos.

15.90
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu