Uzturs SportamKreatīna produkti

Creatine Magna Power (120 kapsulas)

Creatine Magna Power (120 kapsulas)

Produkts masai
Produkts izturībai
Produkts spēkam
Īss apraksts
Viena no labākajām kreatīna formulām pasaulē.
Nav pieejams
Izvērsts apraksts

Pasaulē ekskluzīvākais kreatīns.- Kreatīns nekad līdz šim nav bijis tik spēcīgs, anabolisks un veselīgs!

Problēma ar „parastajiem” produktiem: mēs visi zinām, ka kreatīns lieliski uzlabo spēka rādītājus, palielina muskuļu masu un tam ir neskaitāmas citas pozitīvas iezīmes, taču par spīti tam visam jūs tāpat neesat nekad pilnībā ar to bijis apmierināts.
Ir atrasts risinājums – līdz šim nekad nav bijis pieejams produkts, kas saturētu magnija kreatīna celātu, kurš nu ir ticis izstrādāts.
Izvēlies Creatine Magna Power®, produktu, kurš tapis kopā ar pasaules slaveno Albion Laboratories® sadarbojoties ar vienīgo partneri Polijā - OLIMP Laboratories!

Turpmāk jūs uzzināsiet, kāpēc Creatine Magna Power® darbojas daudz efektīvāk par līdz šim pieejamajiem kreatīna produktiem.
Creatine Magna Power™ ir līdz šim modernākā laoboratorijā radītā kreatīna formula!
Kreatīns, tāpat kā arginīns, ir līdz šim zināmais efektīvākais anaboliskais preparāts starp atļautajām vielām. Šis fakts ir ticis apstiprināts neskaitāmu pētījumu un sporta speciālistu ilglaicīgas lietošanas rezultātā. Taču kreatīna, kā vielas, kas stimulē muskuļu spēka un masas pieaugumu, potenciālās iespējas ierobežo pienskābes veidošanās reakcijas, kas to pārvērš „inertajā kreatinīnā”, kas nav izmantojams. Šo reakciju rezultātā kreatīna amino-grupa tiek saistīta ar skābju grupu, veidojot anaboliski inerto kreatinīnu. Šīs reakcijas paātrina brīvi pieejamais kreatīns, kā arī skābes, kas izdalās no zarnu trakta un kuņģa.
Pētnieciskās laboratorijas ir centušās novērst šīs „parasto kreatīna produktu” nepilnības ar dažādām metodēm: pievienojot ķīmiski aktīvajām grupām spirtu un skābju molekulas, tādejādi izveidojot kreatīna malātu vai kreatīna etil-esteri, vai arī pievienojot kreatīnam metālu grupas elementus. No šiem pētījumiem arī radies magnija kreatīna celāts - Creatine Magna Power™, kas iekļauj sevī abas šīs jau iepriekš pielietotās aizsardzības metodes jaunā kvalitātē.

Ilglaicīgi pētījumi ir pierādījuši magnija un kreatīna labvēlīgo ietekmi uz fiziskām aktivitātēm dažādos aspektos. Abu vielu dalība dažādās reakcijās ir ļoti cieši saistīta un atkarīga viena no otras. Šis fakts arī rosināja Albion Advanced Nutrition ® zinātniekiem apsvērt magnija un kreatīna kā viena savienojuma radīšanu, kas ir loģisks un moderns risinājums. Tika radīts magnija kreatīna celāts, kura patentētā tehnoloģija kavē kreatīna transformāciju no aktīvās formas uz inerto kreatinīnu, kas palielina fiziski pieejamo kreatīna daudzumu muskuļu metabolismam (augšanas procesiem), tā rezultātā krasi palielinot spēka rādītājus.

Magnjam ir spēcīgas sārmu īpašības, tāpēc tas neitralizē kreatīna radīto skābo vidi, padarot to par tūlītēji lietojamu, gremošanas traktā.
Taču kreatīna pasargāšana no tā aktivitātes zuduma ir tikai puse no panākumu atslēgas. Otra puse ir maksimāli izmantot tā anabolisko potenciālu.

Kreatīns uzlabo muskuļu spēku un palielina to masu ar patiesā anaboliskā savienojuma starpniecību ATF – adenozīntrifosfātu. Kreatīna lietošanas rezultātā muskuļu šūnās palielinās ATF līmenis. Muskuļu kontrakcijām un spēka pieaugumam nepieciešamā enerģija rodas ATF hidrolīzes (šai gadījumā - viena fosfāta atoma atdalīšanās) reakcijā. Tāpat ATF stimulē anabolisko procesu veicinošo enzīmu veidošanos, sauktu par kinēzi, kuri vecina muskuļu šūnās proteīnu sintēzi; ATF ņem tiešu dalību proteīna sintēzē (veidošanā) muskuļu šūnās.
Magnijam ir izšķiroša nozīme ATF sintēzē un hidrolīzē.
ATF tiek sintizēts, kad fosfāta radikālis P tiek pārvietots no aktīvā kreatīna uz adenozīndifosfātu (ADF). Bet šīs pārnešanas rezultātā ir nepieciešama magnija atoma līdzdalība. Kā var noprast, ATF sintēzei nepieciešamas abas komponentes: kreatīna un magnija atomi. Magnija pieejamība tieši ietekmē ATF sintēzes ātrumu no kreatīna. Tas arī ir iemesls tam, kad lietojot kreatīnu bez magnija, tā anaboliskās īpašības netiek izmantotas pilnībā (iemesls tam, ka „parastie” produkti bieži neiedarbojas).
Šī problēma ir atrisināta ar Creatine Magna Power™ magnija kreatīna celātu, kas nodrošina ATF sintēzei abas nepieciešamās komponentes – kreatīnu un magniju.

Kreatīna magnija celāts palielina organisma spēju sintizēt (radīt) un resintizēt ATF (pārstrādāt uz ATF jau izlietotās ADF), kas piegādā muskuļu darbam nepieciešamo enerģiju. Kā mēs redzam, kreatīna magnija celāts nogādā nepieciešamos magnija atomus tieši reakcijas vidē, kas nodrošina kreatīna spēju uzturēt augstu ATF līmeni un sintēzes tempu, tajā pat laikā maksimizējot anabolisko aktivitāti.

Magna Power lietošana uzturā palielina muskuļu augšanas tempus un spēku, jo muskuļu kontrakcijām (spējai sasprindzināties) ir pieejams lielāks daudzums ATF, palielinot to efektivitāti un stimulējot spēka pieaugumu.
Protams, pastāv arī iespēja magniju iegūt no citiem uztura bagātinātājiem, taču tādā gadījumā jūs nevarat nodrošināt pareizās magnija un kreatīna proporcijas, kas piedalās anaboliskajos procesos. Klīniskajos pētījumos tika salīdzināta magnija kreatīna un magnija un kreatīna no atsevišķiem avotiem iedarbība.

E = MC² ir Einšteina enerģijas formula... bet tikai kad MC² ir Magnija Kreatīna Celāts!

Nav magnēzija, nav enerģijas kreatīnam!
Magna PowerTM Magnija Kreatīna Celāts ir efektīvs bioaktīvā magnija avots, kurš –atšķirībā no plaši zināmajiem variantiem – piedalās kreatīna ciešā enerģijas vadīšanā uz strādājošajiem muskuļiem, paugstinot viņu spēju ģenerēt un izmantot ATF enerģiju.


Kādēļ Creatine Magna Power™ darbojas labāk nekā vienkāršās kreatīna un magnēzija kombinācijas?
Magnija kreatīna celāts nodrošina kreatīna molekulu aizsardzību no pārvēršanās neaktīvajā kreatinīnā skābajā vēdera vidē.
EFEKTS >> vēl pieejamāks kreatīns

Celāts apgādā sirds un asinsvadu sistēmu ar vairāk aktīvo kreatīnu, kurš to pēc tam nekavējoties nogādā uz muskuļu šūnām.
EFEKTS >> vēl aktīvāks kreatīns

Celatēts kreatīns satur magnēzija atomus kuri veicina enerģētisko un anabolisko aktivitāti.
EFEKTS >> kreatīns darbojas vienmēr

Uzlādēšanas fāze nav nepieciešama: maza deva ir pietiekama kopš celāts ir izturīgs skābes ciklizācijā un pārvēršanās kreatīnā.
EFEKTS >> „nē” lielām un neekonomiskām devām

Ieteicamā celāta deva ir 5 reizes mazāka nekā kreatīna monohidrātam.
EFEKTS >> nav riska grmošanas trakta iekaisumam

Cukura nesēji nav nepieciešami augstai kreatīna celāta asimilētspējai (spējai uzsūkties), kopš insulīns to nenogādā muskuļu šūnās.
EFEKTS >> iespējams apvienot ar zema ogļhidrātu līmeņa uztura diētām

Lipīdu ģenēze (tauku ražošana) nenotiek, ja insulīna līmenis nepaaugstinās. Taukaudi ir vairāk kontrolēti ar glikoigēniem un nor-adrenalīnu. Tauki atbrīvojas daudz vieglāk un darbojas kā enerģijas degviela strādājošam ķermenim.
EFEKTS >> vairāk kvalitatīvās muskuļu masas

Kreatīna celāts neaiztur ūdeni muskuļu šūnās kā to dara „parastais” monohidrāts. EFEKTS >> nav zemādas ūdens uzkrāšanās

Tikai Creatine Magna Power™ var nodrošināt 100% atbalstu ar kreatīna apgādāšanu muskuļu spēkam un masai!

Olimp Labs® (un tās pārstāvji) ir vienīgā kompānija Polijā un daudzās ES valstīs kam ir atļauja MAGNA POWER™ kreatīna uztura bagātinātāju ražošanai. Šis kreatīna patents (ASV Patents Nr. 6,114,379) visas preču zīmes ir ALBION LABORATORIES īpašums.

Creatine MagnaPower™ - Tavs Spēks – Tava Veselība !!!

Sastāvs:

Sastāvs
2 kapsulās 6 kapsulās 100 g produkta
Enerģētiskā vērtība 22,4 kJ / 5,36 kcal 67,2 kJ / 16,1 kcal 861 kJ / 206 kcal
Olbaltumvielas (proteīns) 1,34 g 4,02 g 51,5 g
Ogļhidrāti 0 g 0 g 0 g
Tauki 0 g 0 g 0 g
CREATINE MAGNA POWER™
(magnēzija kreatīna helāts)
2200 mg
6600 mg
85 g
tai skaitā: --- --- ---
Magnēzijs 176 mg (58 %*) 528 mg (176 %*) 6,8 g

* % no ieteicamās dienas devas

Lietošanas instrukcija:
Lietot 2 kapsulas 2 reizes dienā – pirms brokastīm, pēc treniņa vai, ja dienā nav treniņu, pirms gulētiešanas. Iespējams svara pieaugums. Nav ieteicams bērniem un jauniešiem.

Līdzīgie produkti šajā kategorijā
100% Creatine Monohydrate (300g)

100% Creatine Monohydrate (300...

Kreatīna monohidrāts - katra spēka atlēta uztura bagātinātāju pamats.

12.77
Creatin Monohydrat (300g)

Jaunums
Creatin Monohydrat (300g)

Lēts un labs vācu kvalitātes kreatīna monohidrāts.

9.01
100% Creatine Monohydrate (500g)

100% Creatine Monohydrate (500...

Kratīna monohidrāts jau izsenis ir uztura bagātinātāju pamats spēka atlētiem.

12.97
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu