Uzturs SportamAminoskābes

DNA BCAA 2:1:1 (500g)

Jaunums
DNA BCAA 2:1:1 (500g)

Produkts masai
Produkts svaram
Produkts veselībai
Produkts spēkam
Īss apraksts
Aminoskābju komplekss muskuļu masas palielināšanai, spēka pieplūdumam un atjaunošanās procesa paātrināšanai. *9,2g BCAA aminoskābju 1 porcijā (10g) *Piemīt ātra uzsūkšanās spēja *Lieliska garša *Satur labāko aminoskābju proporciju- 2:1:1
Nav pieejams
Izvērsts apraksts

Kas ir BCAA?

 BCAA ir aminoskābes, kas satur atzarojumus- organismā nesintezējamās aminoskābes: valīnu, leicīnu un izoleicīnu. BCAA baro muskuļus nepastarpināti- lai šīs aminoskābes sašķeltu, organismam nav jāizdala papildus enerģija, tādējādi aminoskābes tiešā veidā baro muskuļaudus,palīdzot tiem atjaunoties, neļaujot  noārdīties un palielinot to masu. Nesenie pētījumi vēsta, ka papildus BCAA aminoskābju uzņemšana uzturā palīdz organismam izstrādāt augšanas hormonu- gluži tāpat kā ilgstoši badojoties vai pārēdoties līdz nemaņai, taču šīs metodes visbiežāk atstāj negatīvas sekas uz mūsu veselību.

 DNA BCAA 2:1:1  ir unikāls, jo tam piemīt atsvaidzinošas garšas, kā arī ideālā aminoskābju proporcija! Pasaulē DNA produkcija gūst popularitāti ne tikai īpaši izstrādātā sastāva, bet arī pieņemamo cenu dēļ.

Sastāvdaļas: BCAA aminoskābes 92% (L-leicīns,L-valīns,L-izoleicīns),skābuma regulators,citronskābe,ābolskābe,garšvielas,saldinātāji-acesulfāms K,sukraloze; pretsalipes viela-silīcija dioksīds; emulgatori- lecitīni(no sojas); krāsvielas- atkarībā no garšas (A-Z) : A- karotīni, B-karmīni, C- riboflamīni, D- E150c, E- E150d, F- E133, Gzila, H- indigo, I- hlorofils, J- kurkumīns, K- antocianīni, L- paprikas ekstrakts, M- betamīns, N- augogle.

          

                                        1 porcijā (10g)

BCAA aminoskābes               9,6g

Leicīns                                  4,6g

Valīns                                   2,3g

Izoleicīns                              2,3g


Lietošana:

Pirms treniņa (30min) 1 porcija (10g), lai samazinātu muskuļaudu noārdīšanos treniņa laikā un palīdzētu smadzenēm producēt serotīnu, kas atbild par organisma mundrumu.

Pēc treniņa (līdz 30min) 1 porcija (10g) , lai palīdzētu muskuļaudiem atjaunoties un palielinātu to masu.

Ieteicams līdz: sk.uz iepakojuma

 

Līdzīgie produkti šajā kategorijā
Amino 5600 (200 tabletes)

Amino 5600 (200 tabletes)

Lielisks aminoskābju komplekss viegli lietojamās tabletēs.

14.58
BCAA Xplode (500g)

BCAA Xplode (500g)

Viens no labākajiem BCAA avotiem. Lieliska recepte un lieliska garša!

29.89