Uzturs SportamKreatīna produkti

DNA Mono (500g)

Jaunums
DNA Mono (500g)

Produkts masai
Produkts svaram
Produkts izturībai
Produkts spēkam
Īss apraksts
Produkts, kas satur 95% kreatīna monohidrāta, lai apgādātu jūsu muskuļus ar barības vielām, kas veicinās muskuļu masas pieaugumu un spēka pieplūdumu.
Nav pieejams
Izvērsts apraksts

Kas ir kreatīna monohidrāts?

Kreatīns ir populārākais uztura līdzeklis, kas ļauj salīdzinoši īsā laikā palielināt muskuļu masu un palielināt spēku. Tā redzamais efekts izpaužas ``piepūstos`` muskuļos, kas ļauj tiem izturēt lielākas slodzes. Kreatīns palielina fosfokreatīnu muskulatūrā, kas ir cieši saistīts ar ATP (adenozīntrifosfāta) atjaunošanu molekulārā līmenī, kas, savukārt, atbild par enerģijas pieplūdi muskuļos. Kreatīna galvenā funkcija ir eksplozīvu slodžu izturības palielināšanā, ilgstošāk apgādājot muskuļus ar barības vielām. Svarīgu lomu kreatīns spēlē arī pienskābes rašanās procesā- kreatīns palēnina un samazina pienskābes rašanos muskuļos, kas ievērojami atvieglo atjaunošanās procesus.Ja meklē produktu, kas palielinās tavu veiktspēju, tad kreatīns noteikti tev spēs palīdzēt!

Sastāvdaļas:

Sastāvā ietilpst kreatīna monohidrāts (94%), skābuma regulētāji (ābolskābe, citronskābe),garšvas uzlabotāji, saldinātāji ( acesulfāms K, sukraloze), krāsvielas- karotīns (A), karmīns (B), riboflavīns (C), E 150c (D), E 150 d (E), E 133 (F), patentzils (G), indigo karmīns (H), hlorofils (I), kurkumīns (J), antocianīns (K), paprikas ekstrakts (L), betanīns (M), augogle (N). Produkts satur A-Z krāsvielu atkarībā no garšas. Uz katra produkta ir norādīta izmantotā krāsviela.

Sastāvs 1 porcija (3,7g)
Kreatīna monohidrāts 3,5g
Kreatīns 3,0g

Lietošana:

Pirms treniņa sajauciet 1 porciju (3,7g) ar 100ml ūdens. Nerekomendē vairāk par 2 porcijām dienā.

 

Līdzīgie produkti šajā kategorijā
Creatine Strong Matrix 7

Creatine Strong Matrix 7

Septiņu kreatīna veidu maisījums ērti lietojamās kapsulās.

23.48
Creatine pHX (90 kapsulas)

Creatine pHX (90 kapsulas)

Buferēts kreatīna monohidrāts, kas neaiztur ūdeni.

10.03
100% Creatine Monohydrate (100g)

100% Creatine Monohydrate (100...

Kreatīna monohidrāts - katra spēka atlēta uztura bagātinātāju pamats.

5.68