Par mums

Biedrība "Spēka Pasaule" turpmāk tekstā "SP" ir viena no lielākajām spēka sporta atbalsta un attīstīšanas organizācijām Latvijā. Organizācija gada laikā organizē vairāk kā piecdesmit dažāda veida spēka sporta pasākumu, kā spēka trīscīņa, svaru stieņa spiešana guļus, spēka cīņa (masrestlings), spēkavīru pasākumi, roku cīņa un citi ar spēka sporta elementiem saistīti pasākumi.

Biedrība "SP" lielu daļu no saviem saimnieciskās darbības ieņēmumiem, atbalstītāju piešķirtajiem līdzekļiem iegulda spēka sporta sacensību organizēšanā, sportistu atbalstīšanā, sacensību uzvarētāju apbalvošanā, treniņu procesa nodrošināšanā, kā arī materiāli saimnieciskās bāzes uzlabošanā gan biedrības, gan tās sadarbības partneru sporta klubos.

Biedrība "SP" sadarbojās ar visām lielākajām spēka sporta federācijām Latvijā un ārpus tās robežām, kā Latvijas Pauerliftinga federācija, Latvijas svarubumbu celšanas asociācija, Latvijas ārmwrestlinga federācija u.c. organizācijas.

Izmantojot biedrības "SP" pakalpojumus un iegādājoties tās piedāvātos produktus arī Jūs sniedzat nozīmīgu atbalstu spēka sporta attīstībai Latvijā, palīdzat veidot mūsu sabiedrību spēcīgāku.

Sporta uztura produktu, spēka sporta ekipējuma, inventāra tirdzniecību veic biedrības "SP" tirdzniecības un reklāmas daļa. Biedrība "SP" pārstāv un Latvijā izplata sekojošu sporta uztura ražotāju produkciju:

 Kā arī pie mums var iegādāties Titan spēka sporta ekipējumu.

Sporta uzturu, ekipējuma iegādi, nepieciešamo informatīvo atbalstu varat saņemt sekojošās biedrības "SP" struktūrvienībās:

ATCERIES, jebkurā vietā iegādājoties produkciju marķētu ar zemāk uzrādītajām uzlīmēm Jūs atbalstat spēka sporta attīstību Latvijā -

 

ATBALSTI SPĒKA SPORTU IEPĒRCIES PIE MUMS!

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu