Preču pasūtīšana

Vispārīga informācija:

Esiet sveicināti www.sp.lv interneta veikalā. Šis ir Latvijas lētākais interneta veikas spēka sporta produkcijai. Mēs strādāsim, lai jūs varētu labāk iepirkties.

Reģistrēšanās
Reģistrējoties jums būs jānorāda dažādi personīgi dati – mēs garantējam datu tālāku neizplatīšanu un konfidencialitāti – prasītie dati ir minimums, ko mums vajag likumīgai rēķinu par pasūtīto preci izrakstīšanai.
Jāsaka, ka piereģistrējoties, ir daži lauki, kas var izrādīties mulsinoši – bieži vien tiek uzdoti jautājumi par adreses laukiem. Lūk kā tos aizpildīt:

 • Adrese: pārējā adreses daļa šajā laukā rakstiet to adreses informāciju, kas nav ne pilsēta, ne novads ne pasta indekss – šeit nepieciešams ierakstīt māju nosaukumu, ielu, dzīvokli utt. - visu to adresi pēc kā ir iespējams piegādāt produktu.
 • Adrese: pilsēta vai novads šeit ierakstiet pilsētu vai novadu
 • Adrese: pasta indekss šeit ierakstiet pasta indeksu.

 

Kā es varu pasūtīt preces  veikals.sp.lv?

 • Pasūtīšana –ielieciet izvēlēto preci/es  pasūtījuma grozā (Mans Grozs).
 • Pasūtījuma apstrādes  statusam jūs varat sekot līdz jūsu norāditajā e-pasta adresē  uz kuru jūs saņemsiet pasūtijuma pastiprinājumu,gan apstrādes,gan izsūtīšanas informāciju.
 • Piegāde – jūsu pasūtījums tiks piegādāts 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas veikšanas.

Pasūtījuma apmaksas veidi :

 • Pārskaitījums – Pēc pasūtījuma veikšanas uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, ar apmaksai nepieciešamajiem rekvizītiem un pasūtījuma informāciju (lūdzu,veicot pārskaitījumu norādiet rēķina numuru).

Pasūtījuma veikšanas process pa soļiem:

 • Pēc  veiksmīgas reģistrācijas un jūsu profila izveides, jums  jāaizpilda pirkuma veidlapa –izvēloties preci,kuru vēlaties iegādāties ,nospiediet ikonu  ‘’Pievienot grozam’’.Ja vēlaties apskatīt  savu  preču grozu,nospiediet uz  ikonas ‘’MANS GROZS’’ .Šeit jūs nonāksiet  pie sava pasūtījuma noformēšanas.
 • Ja vēlaties iegādāties vairākas preces vienības ,jūs varat mainīt vienību daudzumu ar  pogām ‘’+’’  un  ‘’-‘’ .Lai iztukšotu savu pirkumu grozu ,nospiediet uz  ikonas   ‘’Dzēst grozu’’ ,ja vēlaties izdzēst tikai vienu preci no sava pirkuma groza ,nospiediet  sarkano ikonu sadaļā ‘’Dzēst preci’’.
 • Nākamajā pasūtījuma solī, jūs varat izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu,kā arī , ievadīt atlaides kodu  jūsu pirkumam  (Atgādinam ,ka sacensību sezonas laikā, mūsu interneta veikalā norit daudz un dažādas akcijas, kurām jūs varat sekot līdz sadaļā – Jaunumi).
 • Lai apstiprinātu pasūtījumu ,nospiediet uz ikonas  ‘’Pasūtīt’’.

 

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu